Nie jestes zalogowany. Do momentu zalogowania sie lub zarejestrowania sie nie bedziesz mogl chociazby zakladac nowych watkow... Rejestracja to 20 sekund!

Pizzeria w Łazach

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16-03-2009, 17:51
Pizzeria w Łazach
Własnie ostatnio zauważylem nowy lokal w Łazach.
Pizzeria na telefon zaraz obok "Klaudiusza"...
Skusiłem sie podejsc i zamowic jedna z nich...
I jednak TO BYŁ BŁAD :(
Badziew nie z tej ziemi...miala byc to niby pizza 30cm...moze i to byla taka ale polowa z niej to byl olbrzymi RANT pizzy...
PORAŻKA NA CALEJ LINII...
Nie polecam!!!
16-03-2009, 18:29
RE: Pizzeria w Łazach
Jeszcze nie byłem, ale osobiście jeszcze żadnej pozytywnej opinii nie słyszałem na jej temat.
16-03-2009, 19:27
Widziałem tę pizzerie parę dni temu, ale jeszcze tam nie byłem.
Hmm, aż taki zły ten lokal jest? :->
22-03-2009, 19:42
Ja też nie byłem, ale także słyszałem negatywne opinie
22-03-2009, 23:45
Zadzwoniłem , zamówiłem najdroższą wersie 40-stki
totalne nieporozumienie , ani smaku, ani wyglądu, żal
"kąłnież" w okół ogromny , dodatki tylko ładnie w ulotce wyglądały, z opisu na niezły przysmak - niestety tu też porażka , ciasto no cóż....jak to ciasto!
na sam koniec okazało się , że muszę zapłacić za pudełko 1.50 zł - to wyrwało mnie z butów , nie jestem wielkim fanem pizzcy , ale tam gdzie zamawiałem na wynos nigdy nie spotkałem się z opłatą za opakowanie - totalny absurd
Szkoda bo taki lokal może się być ciekawy , ponieważ ludzie lubią wygodę , mogło by się udać? , ale nie na tych zasadach
Właścicielowi polecam lekcje poglądowe w innych lokalach tego typu ( cena , rozmiar , jakość , wygląd ) , a wszystkim , którzy chcą skorzystać z usług tego lokalu , szczerze i zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szkoda waszych pieniędzy - murowane rozczarowanie
23-03-2009, 10:00
Dzięki za opinię, bo się jakiś czas temu zastanawiałem, czy tam nie zajrzeć. Szkoda, że taka kaszana i ta opłata za opakowanie to jakiś żart chyba Undecided
23-03-2009, 16:34
A przecież w Barze Max od dawien dawna jest pizza na dojazd Smile
23-03-2009, 16:50
No jest, ale jakoś się nie reklamują z tym za bardzo chyba ;-) Może jakaś reklama na Łazowianach :->
09-04-2009, 09:13
Hmm... powiem, że mi bardzo smakuje ta PIZZA. ja uwazam ze jest pysznaCheeseburger. Pozdrawiam
14-04-2009, 20:16
Zgadzam się z przedmówczynią pizza bardzo dobra, od razu widać że 'domowe' składniki a nie jakieś masowe śmieci z innych pizzeri. Ceny przystępne a to że pudełko kosztuje 1,50zł to bądźmy szczerzy, w innych pizzeriach gdzie niby pudełko jest za free to prawda jest taka, że płacimy więcej za sama pizzę i suma sumarum wychodzi na to samo, jak cena pizzy plus pudełko.
15-04-2009, 23:40
(14-04-2009 20:16)Piotr# napisał(a):  Zgadzam się z przedmówczynią pizza bardzo dobra, od razu widać że 'domowe' składniki a nie jakieś masowe śmieci z innych pizzeri. Ceny przystępne a to że pudełko kosztuje 1,50zł to bądźmy szczerzy, w innych pizzeriach gdzie niby pudełko jest za free to prawda jest taka, że płacimy więcej za sama pizzę i suma sumarum wychodzi na to samo, jak cena pizzy plus pudełko.

Smak rzecz gustu , wygląd też , natomiast cena opakowania oczywiście i na pewno jest wliczona w koszty , ale jak o wiele ładniej dla klijenta wygląda forma sprzedaży jednak bez pudełka - prawda.
Natomiast co do ceny oferowanych opcji będę nadal się upierał , że konkurencja w innych miastach oferuje bardziej atrakcyjny asortyment ( rozmiar, wygląd , smak ) - mam prawo do tej opinii

Pozdro.
16-04-2009, 10:48
Cytat:Natomiast co do ceny oferowanych opcji będę nadal się upierał , że konkurencja w innych miastach oferuje bardziej atrakcyjny asortyment ( rozmiar, wygląd , smak ) - mam prawo do tej opinii

Pozdro.

Oczywiście, że w innych miastach jest lepiej. Ale to są Łazy i jeszcze trochę minie zanim staniemy się choćby takim zawierciem czy DG Big Grin
I oczywiście masz prawo do tej opini Wink
16-04-2009, 14:45
Powiem tyle.... szkoda kasy. Chciałam z salami to dostałam rzuconą jakąś "mielonkę" na całą pizze Sad ochydztwo... Najgorzej wydane 18 zł :(nie polecam :/
13-05-2009, 10:11
jeśli chcecie posmakować dobrej pizzy polecam pizzerie DESPERADOS w zaw, na przeciwko malczaka
Placki są pyszne tylko za dowóz do łaz trzeba pare groszy zapłacić. ja ze znajomymi sie tam stołujemy i nikt nie narzeka Smile
13-05-2009, 17:14
Dodam, że pizzeria tej samej 'marki' mieści się w Pilicy i Ogrodzieńcu. Chociaż wczoraj jadłem Pilicką i mimo rantu nie była taka zła Smile
21-06-2009, 13:45
Co do pizzerii koło klaudiusza to ja mam zastrzeżenia co do jakości składników zwłaszcza sera( a moze raczej wyrobu seropodobnego ), bo tak to smakowało. Moim zdaniem używają za dużo spulchniaczy bo po zjedzeniu odbijało mi się jeszcze długo , tak samo jak znajomym z którymi byłam.
04-07-2009, 18:54
dopóki pracowała w tym lokalu jedna dziewczyna lokal był bardzo przyjemy i dania podawane też miały smak i wygląd a teraz ciasto od pizzy w smaku jest gumowe
12-09-2009, 00:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2009 22:13 przez rider.)
Hej jadłem ostatnio pizzę w łazach nie w h2o bo tam pizza jak makaron smakuje tylko w tym zielonym budynku koło klaudiusza to była wiejska 40 no zdziwko bo źle pisaliście ale to pewnie konkurencja to pisała ciasto najlepsze w łazach mało tego zauważyłem że gdy jest taka laska z tatuażem to pizza jest zaje***** no i co stego co piszą ja sam sprawdziłem tak jest najlepiej samemu spróbować !!!! Ta pani pracuję tam chyba dopiero miesiąc jest grzeczna miła zero ukrytych kosztów mnie smakowała pani ma rękę i tak rzuca w powietrzu jak we włoskiej super
21-10-2009, 11:20
Mimo to o ile wiem ludzie wolą sobie zamówić w Dagrasso bo z dowozem wychodzi podobnie, ale na pewno smaczniej i z sosami gratis.
12-11-2009, 14:50
sory ale Pizzeria w Ogrodzieńcu to jest inny klimat, Nazywa się Pizzeria tiamo To jest inny właściciel.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości